HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Kurucusu Mehmet Yağcı olan Mym Çikolata Makinaları San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak bizler;

Konya’nın Karatay ilçesinde gıda sektörüne hitap ederek faaliyet göstermeye başladık. Kurum olarak en büyük hedefimiz mükemmellik arayışımızdı. Ve bunu başardığımıza inanıyoruz. Türkiye’nin ismi ve hatrı sayılır bir çok firmasına makine üretimi yaparken aynı zamanda ulusal pazarda da dünya ekonomisine oldukça büyük katkı sağladık. Temel hedefimiz vizyonumuzu ve hedeflerimizi istikrarlı bir şekilde daha ileriye yönlendirebilmekti. Profesyonel ve kaliteli teknik ekibimizle, Türkiye’de oldukça zor olan, kendi bina ve ihtiyaçlarına göre firmalara özel tasarımlar yaptık. Bu şekilde hep daha ileriye odaklandık. Sektörümüzde rakip sayılabilecek firmalar da vardı fakat biz engelleri tek tek aşmayı aile olarak benimsedik. Bizler, çeyrek asrı aşkın deneyimimiz sayesinde müşteriyle sarsılmaz bir ilişki kurarak, siz müşterilerimizin memnuniyeti için canla başla çalışmaktayız. Gün geçtikçe artan ihtiyaçlarımız dolayısıyla müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışıyor ve bunu başardığımıza inanıyoruz.

Şirket  politikamız kendimizi devamlı geliştirmek ve her zaman günün ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte olmaktır.

Yaptığı işin önem ve sorumluluklarının farkında olan firmamız  her zaman bu bilinçle hareket etmektedir. Bütün müşterilerine aynı titizlik  ve kalite anlayışıyla yaklaşmayı öngören ticaret ahlakımız sayesinde, bizi tercih eden saygın müşterilerimiz her zaman kendi sektörlerinde bir adım öndedir.